​Aksident në Lluzhan të Podujevës

Një aksident trafiku ka ndodhur në magjistralen Prishtinë-Podujevë, konkretisht në fshatin Lluzhan.

Në aksident është përfshirë një veturë dhe një kombibus.

Aksidenti ka ndodhur në paraditen e së enjtes.

Më poshtë sjellim video nga vendi i ngjarjes.

Kategoritë
LajmeVendi