​Aksident në Prishtinë, nisin kolonat

Një aksident ka ndodhur në rrugën Prishtinë-Podujevë në mes një veture dhe një kombi.

Sipas dëshmitarëve, të cilët kanë dërguar fotografi dhe video, aksidenti ka ndodhur për mosrespektimin të distancës në mes të automjeteve.

Policia ka dal në vendin e ngjarjes, ndërsa, bëhet e ditur që nuk ka të lënduar.

Kategoritë
LajmeVendi