​Aksident trafiku në fshatin Lupq, shkaktohen kolona (VIDEO)

Një aksident trafiku posa ka ndodhur në fshatin Lupq të Podujevës.

Sipas informatave, aksidenti ka ndodhur në mes dy veturave dhe përveç dëmeve materiale, nuk ka të lënduar.

E derisa në rrugën Prishtinë-Podujevë, vërehen kolona. Në vendin e ngjarjes kanë dal zyrtarët policor.

 

Kategoritë
LajmeVendi