​Bashkëshortja e Rexhep Selimit, kandidate për deputete e Vetëvendosjes

Lëvizja Vetëvendosje ka publikuar listën e kandidatëve për deputetë, për zgjedhjet e 14 shkurtit, ku ka përfshirë 41 gra.

Në mesin e tyre është edhe bashkëshortja e Rexhep Selimit, Shqipe Selimi.

Befasi e listës ka qenë edhe Vasfije Krasniqi dhe aktorja Adriana Matoshi.

Kategoritë
LajmeVendi