​Formacionet Bayern-Lazio, starton Muriqi

Bayern dhe Lazio nga ora 21:00 luajnë ndeshjen e kthimit të së tetës së finales së Ligës së Kmapionëve.

Bavarezët fituan me rezultat 4:1 në Romë dhe vetëm një mrekulli mund ta çojë Lazion në çerekfinale.

Formacionet zyrtare:

Bayern: Nübel – Pavard, Boateng, Alaba, Davies – Kimmich, Goretzka – Sané, Müller, Gnabry – Lewandowski

Lazio: Reina – Marušić, Acerbi, Radu – Lazzari, Milinković-Savić, Escalante, Luis Alberto, Fares – Correa, Muriqi

Kategoritë
LajmeSport