​Parashikimi i motit për nesër

Instituti Hidrometeorologjik i Kosovës njofton se mbi vendin tonë nesër do të mbajë mot me diell dhe vranësira kalimtare.

Temperaturat minimale do të lëvizin ndërmjet 3-4 gradë Celsius, ndërsa maksimalet e ditës parashihen të lëvizin ndërmjet 15-18 gradë Celsius.

Do të fryjë erë e lehtë deri mesatare nga drejtimi i verilindjes.

Kategoritë
LajmeTë ndryshme