​Prezantohet logoja e re e FFK-së dhe fanella e re e Kombëtares së Kosovës

Në ambientet e stadiumit “Fadil Vokrri” sot Federata e Futbollit të Kosovës ka prezantuar logon e re të saj si dhe fanellat e reja të Kombëtares së Kosovës.

Kategoritë
LajmeSport