​Rezultatet e pjesës së parë të ndeshjeve në Ligën e Evropës

Katër ndeshje janë duke u zhvilluar momentalisht në Ligën e Evropës, të vlefshme për kualifikim drejt çerekfinales.

45 minutat e para Manchester United dhe AC Milan kanë përfunduar pa gola, përcjell KosovaPress.

Rezultatet e pjesëve të para të ndeshjeve që zhvillohen nga ora 18:55 në Ligën e Evropës:

Ajax – Young Boys 0:0

Dynamo Kyiv – Villarreal 0:1

Manchester United – AC Milan 0:0

Slavia Prague – Rangers 1:1

Kategoritë
LajmeSport