​Rinia e PDK-së kërkon shkarkimin e Gërvallës

Përmes një aksioni simbolik rinia e PDK-së ka vazhduar kërkesën për shkarkimin e ministres së Punëve të Jashtme dhe Diasporës, Donika Gërvalla.

Ata para objektit të MPJD-së lanë disa dosje, siç thanë të krimeve serbe që kanë ndodhur më Kosovë, derisa vendosën grafite të UÇK-së në objektin e së njëjtës.

Kategoritë
LajmeVendi