​Zbulohet një laborator droge në Reçicë të Vogël

Në Reçicë të Vogël, policia ka zbuluar një laborator droge dhe ka vënë nën pranga të paktën 4 persona.

Siç mëson Alsat nga burimet e tij, në laborator, si asnjëherë më parë në Maqedoni, janë gjetur qindra kilogramë drogë.

Ende është e paqartë lloji i lëndës narkotike, megjithatë, kjo mbetet të vërtetohen së shpejti nga Policia.

Kategoritë
LajmeRajoni