46-vjeç dhe i veshur me kostum, Beckham kalon kufijtë (VIDEO)

Legjenda angleze, David Beckham, nuk i humbet lidhjet me futbollin.

I veshur me kostum dhe këpucë, në moshën 46-vjeçare ai driblon topin në mënyrë spektakolare.

Për më shumë ndiqi këto imazhe që po shpërndahen gjerësisht në rrjetet sociale.

Kategoritë
Sport