Abazi: Thaçi dhe Mustafa po dalin të jenë antishtet

Zëvendëskryeministri i Kosovës, Haki Abazi ka deklaruar se Thaçi dhe Mustafa po dalin të jenë antishtet, antikushtetutes, antikombëtar, antiamerikan dhe antievropian.

Abazi ka shkruar në Facebook se për Hotin flasim një ditë tjetër, kur kalon COVID-19.

Kategoritë
LajmeVendi