Aksident i pazakontë në Prishtinë, vetura rrëshqet dhe përfundon mes dy makinave (Foto)

Një aksident i pazakontë ka ndodhur  në afërsi të ndërtesës së Komunës në Arbëri.

Një veturë “Ford” ka rrëshqitur dhe ka rënë në parkingun e Viva Fresh dhe ka përfunduar ndërmjet dy veturave, duke iu shkaktuar dëme të vogla materiale.

Kategoritë
LajmeVendi