Aksident i rëndë në dalje të Prishtinës

Një aksident i rëndë ka ndodhur para disa minutash në dalje të Prishtinës, saktësisht në Veternik.

Në pamjet e siguruara nga Ekonomia Online shihet se në aksident janë përfshirë një furgon dhe një veturë.

Në vendngjarje kanë dalur ekipa e emergjencës dhe policisë.

Nuk raportohet ende për të lënduar.

Ekonomia Online ka provuar të kontaktoj me Policinë e Kosovës, por nuk kanë marrë përgjigjie.

Kategoritë
LajmeVendi