Aksident në mes kamionit dhe një veture në autostradën “Ibrahim Rugova”

Sipas informacioneve të para, aksidenti ka ndodhur në mes një veture dhe një kamioni.

Dëshmitarët e rastit kanë treguar se si pasojë e aksidentit, vozitësi i veturës ka pësuar lëndime trupore.

Kategoritë
LajmeVendi