Arrestohet personi i katërt për grabitjen në Prizren, dyshohet për të kaluar kriminale

I dyshuari i katërt për grabitjen në Prizren që ndodhi të hënën në mbrëmje është arrestuar sonte.

Këtë për  bëri të ditur Shaban Osmanollaj, zëdhënës për media në Drejtorinë Rajonale të Policisë në Prizren.
“Me urdhër të gjykatës gjatë bastisjes policia ka arrestuar një person”, ka thënë Osmanollaj
I dyshuari është me inicalet A.A me banim në Prishtinë. Viti i lindjes 1997, i njëjti dyshohet për të kaluar kriminale.
Nga kjo grabitje kanë mbetur të lënduar pronarët e argjendarisë, babë dhe birë.
Kategoritë
LajmeVendi