Arrihet koalicioni mes LVV-së dhe KDTP-së në Prizren

LVV-ja dhe KDTP-ja kanë arritur marrëveshjen e koalicionit për raundin e dytë të zgjedhjeve në Komunën e Prizrenit,shkruan Gazeta e Re.

Sipas informacioneve të mediumit tonë këto dy parti kanë arritur marrëveshjen e koaliconit dhe pritet që të zyrtarizohet sot./Gazetaere

Kategoritë
LajmeVendi