Arsenali kërkon fitoren ndaj Aston Villas, formacionet startuese

Janë publikuar formacionet startuese të ndeshjes së parë të xhiros së nëntë në Serie A ndërmjet Arsenalit dhe Aston Villas.

“Topçinjtë” me fitore eventuale do të ngjiteshin dukshëm në tabelë dhe do t’i afroheshin vendeve që dërgojnë në Evropë, shkruan Gazeta Express.

Momentalisht, Arsenali është i 12-ti me 11 pikë gjithsej.

Në anën tjetër, Aston Villa gjendet në vendin e 13-të me 10 pikë dhe kërkon fitoren ndaj Arsenalit në formë jo të mirë.

Kategoritë
LajmeSport