Atletico Madrid-Barcelona, formacionet zyrtare

Janë publikuar formacionet zyrtare të derbit spanjoll të javës së tetë mes Atletico Madridit dhe Barcelonës.

Barcelona kërkon fitore për t’u ngjitur në tabelë dhe për të hyrë në garë për vendet e para.

Në anën tjetër, Atletico Madrid me fitore eventuale do ta barazonte me pikë Realin.

Formacionet zyrtare:

Kategoritë
LajmeSport