Atmosfera në Porto para finales së Champions League

Kanë mbetur edhe pak orë deri të finalja e Ligës së Kampionëve.

Nga ora 21:00, në Porto do të përballen Manchester City dhe Chelsea që synojnë të mbyllin sezonin me trofeun më të kërkuar për klube.

Atmosfera është fantastike në qytetin e Portos para finales.

Kategoritë
LajmeVendi