Autobusi godet një këmbësor në Prishtinë

Një këmbësor është goditur nga një autobus në Prishtinë, sot rreth orës 15.

Zëdhënësja e policisë për Rajonin e Prishtinës, Flora Ahmeti, e ka konfirmuar rastin për Klankosova.tv, duke shtuar se aksidenti ka ndodhur në rrugën “Bill Klinton”.

“Sot rreth orës 15:00, në rrugën “Bill Klinton”,në Prishtinë, ka ndodhur një aksident i komunikacionit rrugor në mes të një autobusi dhe një këmbësori. Si pasojë e aksidentit këmbësori, ka pësuar lëndime dhe i njëjti është dërguar për trajtim mjekësor. Me rastin po merren hetuesit e trafikut rajonal”, ka thënë Ahmeti.

Kategoritë
LajmeVendi