Bajqinovci: Duhet spastrim i pamëshirshëm ndaj sabotuesve në KEK

Deputeti i Lëvizjes Vetëvendosje, Mefail Bajqinovci, përmes një postimi në favebook ka akuzuar Korporatën Energjetike të Kosovës për sabotim të punës.

Tutje Bajqinovci ka shkruar se duhet të bëhet një spastrim i pamëshirshëm dhe i menjëhershëm në KEK.

“Duhet të merren masa ndaj sabotuesve në KEK. Duhet spastrim i pamëshirshëm dhe i menjëhershëm”, ka shkruar ai.

Kategoritë
LajmeVendi