Barcelona s’ndalet në transferimin e talentëve, arrin marrëveshje me yllin e Frankfurtit

Barcelona vazhdon të transferojë lojtarë të rinj në moshë, që të këtë një të ardhme të ndritshme në ditët në vijim.

Pavarësisht që skuadra katalunase ka lojtarë të shumtë në moshë të re, Barcelona është duke punuar që në afatin dimëror të kompletojë transferimin e yllit të Eintracht Frankfurt, Fabio Blanco.

Marrëveshja sipas ekspertit të transferimeve, Fabrizio Romano është arritur, me lojtarin që do nënshkruajë deri në vitin 2024.

Ai shton se do bëhet zyrtare gjatë afatit dimëror dhe jo në verën e ardhshme.

Kategoritë
LajmeSport