Behgjet Pacolli i bën dedikimin e ëmbël bashkëshortes me rastin e ditëlindjes

Behgjet Pacolli ka uruar gruan, Masha Pacollin, e cila feston ditëlindjen sot.

Behgjet Pacolli, përveçse një biznesmen dhe politikan i suksesshëm njihet edhe si person mjaft i përkushtuar ndaj familjes.

Së fundmi ai në rrjete sociale ka uruar ditëlindjen e gruas së tij, rusen Masha Pacolli.

Përmes rrjeteve sociale Behgjet Pacolli shprehu mirënjohjen e tij për Mashën për çdo gjë që ajo ka bërë deri tani.

“Sot festuam ditëlindjen e shoqës time Mashës. I jam gjithmonë mirënjohës Mashës për gjithçka që ka bërë për ne dhe veçanërisht në ngritjën dhe edukimin e fëmijëve tanë. Masha të jetoj edhe vjet tjera të mbara!”.

Behgjeti jo rrallë herë shfaq mirënjohjen për Mashan, duke i bërë dedikime të ëmbla kohë pas kohe.

Kategoritë
LajmeVendi