Bëri gabim trashanik ndaj Galatasaray, a do t’i besohet Strakoshës përsëri në ndeshjet e Evropës?

Thomas Strakosha i kushtoi humbjen Lazios pas një gafe ndaj Galatasaray në Europa League.

Megjithatë, shokët e skuadrës i  kanë dalë portierit në mbrojtje, dhe Strakosha do të vazhdoj të mbetet portieri titullar në ndeshjet e Europa League.

Në anën tjetër, sa i përket ndeshjeve në kampionat, Pepe Reina do të jetë titullar.

Kategoritë
Sport