Biden do të takohet me presidentin Erdoğan më 14 qershor

Joe Biden do të takohet me presidentin turk Erdoğan në kuadër të Samitit të NATO-s më 14 qershor, ku do të diskutojnë çështjet dypalëshe dhe rajonale, njoftoi Shtëpia e Bardhë.

Kategoritë
BotaLajme