Broja e nis nga stoli ndeshjen e sontme

Armando Broja e ka lënë anash lëndimin dhe do të jetë i gatshëm për ndeshjen e sontme të Southamptonit ndaj Aston Villas, e vlefshme për xhiron e 11-të në Premierligë.

Megjithatë, Broja nuk do ta nisë këtë ndeshje nga fillimi dhe do të jetë në stol.

Sulmuesi shqiptar ishte i lënduar në dy sfidat e fundit, ndërsa është në formë jetësore ku në dy ndeshjet si startues shënoi dy gola.

Kategoritë
LajmeSport