Calhanoglu ia bën sefte me Interin, shënon gol të bukur

Interi është duke e mposhtur 3-0 në miqësore Crotonen.

Në këtë mbrëmje ka shënuar edhe afrimi më i ri, Hakan Çalhanoğlu.

Ai realizoi për 3-0 në minutën e 27′, derisa më herët kishin shënuar Federico Dimarco në minutën e 22’ për 2-0 dhe Federico Dimarco për 1-0 në minutën e 10’.

Kategoritë
LajmeSport