Çfarë autogoli i çuditshëm në ndeshjen PSG-Nantes

PSG ka rikthyer epërsinë ndaj Nantes.

Ishte Appiah i cili shënoi autogol në minutën e 82-të të ndeshjes.

Messi provoi të asistonte, ndërsa Appiah ndërhyri dhe e dërgoi topin në rrjetë.

Kategoritë
LajmeSport