Cristiano Ronaldo rehatohet në shtëpinë super luksoze në Manchester (FOTO)

Cristiano Ronaldo fluturoi me avion privat për kthimin e tij në Manchester United, dhe u vendos në shtëpi mahnitëse shumë milionëshe.

Ai u takua në pistë nga zyrtarët e United dhe u largua në një shtëpi fshati me shtatë dhoma gjumi, shkruan The Sun, transmeton Klankosova.tv.

Prona luksoze ka një kompleks fitnesi të teknologjisë së lartë, me pishinë, duke lejuar Ronaldon të punojë në palestrën e tij përpara kthimit të tij në Old Trafford të shtunën e ardhshme kundër Newcastle United.

Një ekip sigurie prej gjashtë personash e ka shoqëruar atë dhe po patrullon pronën, të cilën klubi e ka marrë me qira.

 

 

.

Kategoritë
LajmeSport