Djali i Kadri Veselit reagon për zgjedhjen e Memli Krasniqit kryetar të PDK-së

Djali i Kadri Veselit, Klestori, ka reaguar pas zgjedhjes së Krasniqit si pasardhës i babait të tij në pozitën e kryetarit të PDK-së.

Ai përmes një postimi në rrjetin social “Facebook”, i ka uruar suksese Krasniqit, që sot e mori detyrën e të parti të PDK-së.

“Shumë suksese kryetar”, ka shkruar ndër të tjera Veseli, teksa përshkrimit ia ka bashkangjitur edhe një fotografi mes Krasniqit dhe Kadri Veselit.

Kategoritë
LajmeVendi