Dreka e Bill Gates që kushtoi 8 mijë Euro në Bodrum të Turqisë

Bodrum, vendi i preferuar i turizmit, është bërë një destinacion i shpeshtë për emra me famë botërore.

Së fundmi, themeluesi i Microsoft Bill Gates ishte midis atyre emrave.

Bill Gates arriti kohët e fundit në ujërat e Egjeut me gjashtë miqtë e tij në jahtin e tij super luksoz.

Gates dhe miqtë e tij, të cilët shkuan në një restorant të famshëm hoteli, paguan për një drekë rreth 8000 Euro

Gates, i cili e mbajti vizitën e tij të fshehtë dhe arriti të mos u kapet nga gazetarët më pas u largua nga vendi i ngjarjes dhe shkoi te varka e tij. Mësohej se varka e Gates ishte afër Kanalit të Suezit.

Kategoritë
LajmeTë ndryshme