E kemi verë këto ditë, por javën e ardhshme vije bora përsëri në Kosovë

Këto ditë moti mbi vendin tonë ishte afro 20 gradë celsiusë.

Mirëpo, duket se bora pritet të rikthehet përsëri në Kosovë.

Javën e ardhshme, konkretisht me 9 dhe 10 do të ketë reshje të borës

Kategoritë
LajmeVendi