E rrahu brutalisht nxënësin me nevoja të veçanta, arrestohet mësuesja

Një gjë e pakëndshme ka ndodhur në një shkollë.

Një mësuese në zëvendësim nga Teksasi është pushuar nga puna dhe është akuzuar për sulm, pasi ajo u kap në një video duke rrahur një student 15-vjeçar gjimnazist me nevoja të veçanta.

Tiffani Shadell me pas u arrestua, por u lirua me kusht që të paguante një shumë të caktuar parash.

Videoja në celular, e incidentit në një klasë në gjuhë të huaj në Shkollën e Mesme në Teksas u bë virale.

Situata u përshkallëzua kur mësuesja i mallkonte ata, tha Paul Batrice, një avokat për familjen e vajzës.

Ndiqeni videon e shpërndarë në rrjete sociale më poshtë.

Kategoritë
LajmeTë ndryshme