Edhe një foshnjë në mesin e gjashtë të lënduarve nga aksidenti i trenit me vetura në Pejë

Një aksident mes trenit dhe dy veturave ka ndodhur në Qyshk të Pejës.

Se si erdhi deri tek aksidenti nuk dihet, ndërsa gjashtë të lënduarit u trajtuan në Spitalin e Pejës, dhe më pas u liruan, njofton Klan Kosova.

Ndër të lënduarit ishin edhe një foshnjë, e cila u lëndua në hundë.

Policia e Pejës tha se po vazhdon hetimet.

Kategoritë
LajmeVendi