Eliza Hoxha në “Pejton” për të folur për programin e rimëkëmbjes të PDK-së

Kandidatja për deputete nga PDK-ja, Eliza Hoxha ka qëndruar në lagjen “Pejton” të Prishtinës për të diskutuar me qytetarët rreth programit qeverisës të partisë së saj.

“Takim në lagjen Pejton për të folur për rimëkëmbjen dhe të ardhmen!”, ka shkruar ajo në profilin e saj zyrtar.

Ndryshe, Eliza Hoxha në këto zgjedhje kandidon me numrin tre.

Kategoritë
LajmeVendi