Emmanuel Macron e ha një shuplakë të lehtë nga një qytetar

Në bazë të një videoje të publikuar në Twitter, presidenti i Francës, Emmanuel Macron, shihet duke u goditur me shuplakë nga një burrë.

Sipas pamjeve, goditja nuk ka qenë e fortë dhe presidenti francez është larguar shpejt. Për pak sekonda, disa truproja i vërsulen burrit që e goditi presidentin

https://twitter.com/hashtag/Macron?src=hash&ref_src=twsrc%5Etfw

Kategoritë
BotaLajme