Erdoğan në video-konferencë me Macron-in: Ankara dhe Parisi kanë potencial serioz të bashkëpunimit

President turk, Recep Tayyip Erdoğan, në një video-konferencë me homologun e tij franez, Emmanuel Macron, tha se Ankara dhe Parisi kanë “potencial serioz të bashkëpunimit”

President turk, Recep Tayyip Erdoğan, në një video-konferencë me homologun e tij franez, Emmanuel Macron, tha se Ankara dhe Parisi kanë “potencial serioz të bashkëpunimit”, raporton Anadolu Agency (AA).
Kategoritë
BotaLajme