Fantastik Armando Broja, shënon golin e parë për Southamptonin

Southampton ka kaluar në epërsi ndaj Leeds, në ndeshjen e vlefshme për xhiron e tetë në Premierligë.

Ishte Armando Broja i cili realizoi golin e epërsisë dhe të parin për Southamptonin në minutën e 53-t%

Ai pranoi një asist perfekt nga Redmond dhe me lehtësi e dërgoi topin në rrjetë.

Kategoritë
LajmeSport