Festë në familjen e Vjosa Osmanit, presidentja marton vëllanë

Presidentja Vjosa Osmani, ka sot festë të madhe në familje.

Asaj po i martohet vëllai i vetëm, Ramadan Osmani, shkruan “Jepi zë”.

Siç shihet nga pamjet, festa veçse ka nisur dhe pritet të zgjas tërë ditën.

Duhet theksuar se me ligjin anti-covid, dasmat janë të ndaluara ende.

Mirëpo, gjatë ditës, lejohet grumbullimi i 100 persona, duke përfshirë edhe festa.

Kategoritë
LajmeTë ndryshme