Fotografitë skandaloze të kryetarit të komunës që detyruan të jep dorëheqje

Fotot skandaloze të kryebashkiakut të Prijedorit të Bosnjës janë shfaqur në rrjetet sociale

Gazetari Slobodan Vaskoviç ka publikuar fotografi qesharake dhe skandaloze të kryebashkiakut të Pijedor në blogun e tij personal.

Në foto kryetari shihet i shtrirë në dyshemenë e tualetit, me ilaçe në gojë

Delibor Pavelic, kryetari i partisë SNSD të Republikës Serbe të Bosnjës Milorad Dodik, dha dorëheqjen pas këtyre fotografive skandaloze.

Kategoritë
LajmeVendi