Galatasaray-Marseille/ Gola s’pati, ndeshja u “zhvillua” mes tifozëve (Video)

Ka përfunduar pjesa e parë e ndeshjes, Galatasary dhe Marseille, e vlefshme për fazën e grupeve në Evropa Ligë.

Rezultati ishte 0:0, por ndeshja më interesante nuk u zhvillua mes lojtarëve në fushë, por mes tifozëve në tribuna.

Dy palë tifozeritë kanë hedhur mjete piroteknike në drejtim të njëra-tjetrës.

Si tifozeria e Galatasaray dhe ajo e Marseilles njihen për spektaklin që dhurojnë në tribuna.

Kategoritë
Sport