Golden Eagle Ylli kalon në finale të Superligës së Kosovës në Basketboll

Klubi i basketbollit Golden Eagle Ylli është finalist i Superligës së Kosovës në Basketboll ku e mposhti Rahovecin me rezultat 85-72.

Kjo është hera e parë në historinë e Golden Eagle Ylli që arrin në finalën e Superligës së Kosovës në Basketboll.

“E pergezojme Rahovecin per lojen dhe mundin i urojme suksese per vitin tjeter! Per kete vit kaq mjafton”, ka shkruar klubi i G.E Ylli në llogarinë zytare në Facebook.

Kategoritë
Sport