Grupi i mirënjohur muzikor prizrenas “04 band”, lanson videoklipin e ri “Seen”

Bendi i mirënjohur muzikor nga Prizren ” 04 band”, kanë lansuar videoklipin e tyre të ri ” Seen”.

Teksti, muzika dhe aranzhimet janë bërë nga vet anëtarët e bendit, ndërsa kjo baladë dashurie pritet të pëlqehet nga adhuruesit e këngëve të artistëve prizrenas.

Kategoritë
KulturëLajme