Habit me modelin e çuditshëm të flokëve, por pas fshihet një gjest prekës

Një burrë është bërë viral falë një modeli të çuditshëm flokësh. Stu Turner, 36-vjeç nga Britania është quajtur “Ring Head” pasi guxoi t’i priste flokët në këtë mënyrë për një arsye të veçantë. Duhej të rruante kokën dhe mjekrën në mënyrë që të dukej sikur ai kishte një unazë rreth fytyrës.

Por pas këtij modeli të çuditshëm fshihet një histori tjetër. Ai i rriti flokët gjatë periudhës së izolimit për t’i dhuruar më pas te një organizatë bamirësie, e cila siguron paruke për fëmijët që kanë humbur flokët nga trajtimi i kancerit apo sëmundjeve të tjera.

 

Kategoritë
BotaLajme