Haskuka: Ju falënderoj për punën e palodhshme…

Kandidati i Lëvizjes Vetëvendosje në Prizren, Mytaher Haskuka përmes një statusi në facebook ka falenderuar komisionerët.

Deklarata e plotë:

“Komisionerë e vëzhgues, Kanë mbetur edhe pak kohë deri në fitoren e madhe. Ju falënderoj për punën e palodhshme dhe ju lus që të vazhdoni punën në mbrojtjen e secilës votë!”
Kategoritë
LajmeVendi