Hoti në Brezovicë, takon skiatorët

Kryeministri në detyrë,  Avdullah Hoti i shoqëruar nga ministri në detyrë i Infrastrukturës, Arban Abrashi dhe ministrja në detyrë e MKRS-së, Vlora Dumoshi, kanë takuar skiatorët në qendrën turistike në Brezovicë

Pas këtij takimi do të ketë prononcim për medie.

Kategoritë
LajmeVendi