Hoxha: PDK-ja e vetmja zgjidhje në zgjedhjet e 14 shkurtit

Kandidati i PDK-së për deputet Sejdi Hoxha ka thënë se kjo parti ka përkrahje të fuqishme në fshatrat e Drenasit.

Hoxhaj e sheh PDK-në si të vetmën zgjidhje për zgjedhjet e 14 shkurtit.

“Vazhdojmë me përkrahje të fuqishme për platformën e PDK-së dhe rimëkëmbjen e vendit! Takimet tona mobilizuese me strukturat tona po vazhdojnë në të gjitha fshatrat e Drenasit. Mobilizimi i strukturave të nëndegëve në Llapushik, Arllat, Negroc dhe Vuqak është si kurrë me parë. Mirënjohje të gjithëve për mbështetjën e rimëkëmbjes se shtetit të Kosovës qe do ja japim se bashku me 14 Shkurt! PDK e vetmja zgjidhje!” ka shkruar ai në facebook.

Kategoritë
LajmeVendi