Hulk Hogan konfirmoi se është i divorcuar: Është e vërtetë, tashmë kam një të dashur të re

Hulk Hogan, një aktor dhe mundës i famshëm, ka konfirmuar se është divorcuar zyrtarisht nga gruaja e tij Jennifer McDaniel pas 11 vitesh martesë dhe ka zbuluar se tashmë ka një të dashur të re.

Mundësi 68-vjeçar e ka konfirmuar lajmin në profilin e tij në Twitter.

“Sa ta dini, në postimet në Facebook dhe Instagram jemi e dashura ime Sky dhe unë, jam zyrtarisht i divorcuar, më vjen keq që mendova se të gjithë e dinë tashmë, unë e dua Maniacs4Life tim”, tha aktori.

Hulk, emri i vërtetë i të cilit është Terry Eugene Bollea, dhe ish-gruaja e tij tashmë Jennifer paraqitën kërkesë për divorc në tetor 2021. Çifti u martua në vitin 2010 pas një lidhje dyvjeçare. Ai ishte i martuar më parë për 26 vjet me nënën e dy fëmijëve të tij, Linda Hogan.

Martesa e tyre dështoi sepse Hogan dyshohet se e tradhtoi Lindën me shoqen më të mirë të vajzës së tij Brooke, Christiane Plante.

Kategoritë
Të ndryshme