Ish-e dashura e Elon Musk, Grimes: Ai nuk jeton si miliarder

Duke bërë rrëfime interesante për Elon Musk, njeriun më të pasur në botë, Grimes tha se babai i dy fëmijëve të tij ndonjëherë ishte dorështrënguar.

Këngëtarja kanadeze Grimes bëri deklarata të jashtëzakonshme për ish të dashurën e tij, Elon Musk.

Ajo pohoi se Elon Musk, i cili është njeriu më i pasur në botë me pasurinë e tij, por nuk jeton si një i pasur.

Duke folur për Vanity Fair, Grimes shpjegoi se ata gjetën një vrimë në anën e shtratit kur jetonin së bashku në Los Anxhelos. “Musk më kërkoi ta sillja krevatin nga shtëpia ime në vend që të blija një të ri.” tha, Grimes

Duke thënë se të qenit me personin më të pasur në botë e bëri atë të ndihej “i shtrydhur midis dy botëve”, Grimes tha, “Dua të them, njerëzit nuk e keqkuptuan kur thashë se po tradhtoja klasën time. Unë isha nga e majta ekstreme dhe në thelb isha një kapitalist demokrat. Shumë njerëz kuptohen të trishtuar.” tha ajo

Kategoritë
LajmeTë ndryshme